2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Wieluń
Centrum Elektryczne ANIA Boguccy
Dodane 14 maja 2024

Zatrudnimy Magazyniera

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Ania Holding tworzą trzy podmioty: Centrum Elektryczne Ania (dystrybucja), Firma Produkcyjno -Handlowa JB (produkcja) oraz Elektromarket (w tym e-commmerce). Kluczowe cechy naszych spółek to: bogata oferta produktowa, fachowa obsługa, wykwalifikowana kadra, nowoczesny park maszynowy i rozbudowana sieć partnerów biznesowych. Główna siedziba Holdingu mieści się w Wieluniu, ale baza naszych klientów i partnerów obejmuje cały świat.

Ania Holding (dystrybucja, produkcja, e-commerce)

MAGAZYNIER

 Twoje codzienne zadania:

·        przyjmowanie i wydawanie towaru / przyjmowanie i realizacja zamówień

·        załadunek i rozładunek dostaw

·        kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

·        układanie i przewożenie towarów na terenie magazynu / nadawanie i umiejscowienie lokalizacji towarów na magazynie

·        pakowanie paczek

Nasze wymagania:

·        umiejętność pracy w zespole

·        sumienność

·        dobra organizacja pracy

·        precyzja i dokładności w pakowaniu produktów

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i uprawnienia na wózek widłowy

To oferujemy:

·        pracę w nowoczesnej stale rozwijającej się firmie rodzinnej

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        wsparcie doświadczonego zespołu

Benefity:

·        pakiet medyczny

·        możliwość uczestniczenia w wydarzeniach sportowych

·        grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

·        spotkania, wyjazdy i pikniki integracyjne

·        paczki świąteczne dla dzieci

·        bony podarunkowe dla Pracowników

#AniaHoldingCrew Czekamy na Ciebie, złóż swoje CV!

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 915446621