2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rawicz
  6. Pozostałe oferty pracy - Sarnowa
dBP Products
Dodane Dzisiaj o 11:03

Zatrudnimy magazyniera dBP Products Sp. z o.o.

Lokalizacja

Rawicz, Sarnowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma dBP Products Sp. z o.o. z siedzibą w Rawiczu, producent kabin, osłon, kontenerów oraz konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Województwo: Wielkopolskie, ul. Kamienista 4, 63-900 Rawicz

Opis stanowiska:

– przyjmowanie dostaw towarów niezbędnych do realizacji kontraktów w branży metalowej

– wydawanie towarów znajdujących się w magazynie na produkcję

– właściwe prowadzenie dokumentacji związanej z przyjmowaniem i wydawaniem towarów

– rozkładanie towarów na półkach znajdujących się w magazynie

– kontrolowanie stanów magazynowych, a tym samym regularna inwentaryzacja magazynu

Wymagania:

– wykształcenie min. zasadnicze zawodowe

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

– dyspozycyjność,

– umiejętność pracy w zespole,

-uprawnienia na wózek widłowy.

Firma oferuje:

– atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,

– zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

– pracę w dynamicznym zespole,

– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez udział w dedykowanych szkoleniach specjalistycznych,

– stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez OLX lub kontakt telefoniczny : 60*******72.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rawicz, Sarnowa
ID: 693701962