2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Ruda Śląska
Dodane 12 kwietnia 2024

Zatrudnimy Magazyniera Intermarche

Wynagrodzenie

4 254 - 4 954 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Intermarche w Rudzie Śląskiej zatrudni na stanowisko:

Magazynier

Szukamy osoby operatywnej, sumiennej.

Obowiązki: przyjmowanie i wydawanie towarów, wykładanie towarów na sali sprzedaży, kontrola jakości i terminów przydatności towarów, utrzymywanie porządku na magazynie.

Mile widziane doświadczenie w handlu.

CV prosimy przesłać na e-mail lub dostarczyć osobiście.

Przesłane przez Państwa dane w CV są zbierane przez Bogota sp. z o.o. ul. Górnośląska 13 Ruda Śląska, jako administratora Państwa danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko magazynier teraz jak i w przyszłym procesie rekrutacji.

W każdej chwili mogą Państwo skorzystać z przysługujących praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, oraz o usunięcie danych.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 766762423