2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Zachodniopomorskie
  6. Manager restauracji - Szczecinek
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnimy Managera

Lokalizacja

Szczecinek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Restauracja BROWAR SZCZECINEK poszukuje Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Menedżer Restauracji

Miejsce pracy – Szczecinek, Plac Sowińskiego 4

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za całościowe zarządzanie działem restauracja

  • Odpowiedzialność za organizację imprez  okolicznościowych

  • Zapewnienie wysokiej jakości produktu i usług gastronomicznych

  • Organizacja i zarządzanie pracą podległego personelu

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze swojego działu

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem min. 3 lata

  • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe, kreatywność, chęć wprowadzania nowych rozwiązań

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej i zarządzaniu zespołem

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Osoba samodzielna, która przejmie odpowiedzialność za zadania

Oferujemy:

  • Pracę w nowo otwartym lokalu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Otwartość pracodawcy na pomysły

Jeśli tylko:

·         posiadasz doświadczenie w prowadzeniu restauracji lub kawiarni,

·         gastro to Twoja pasja,

·         wiesz co robić, by zespół czuł się zadbany i zmotywowany,

·         lubisz social media i wiesz, jak się w nich poruszać, aby utrzymać dobry wizerunek restauracji i kontakt z Gośćmi,

·         jesteś kreatywny

·         potrafisz ustalać optymalne harmonogramy pracy dla zarządzanego zespołu,

·         masz zwykle głowę pełną pomysłów na ciągły rozwój i promowanie miejsca, w którym pracujesz,

·         jesteś systematyczny i rzetelny,

·         cenisz sobie elastyczny czas pracy i swobodę podejmowania codziennych decyzji,

to bardzo możliwe, że czekamy właśnie na Twoje CV! Zadzwoń lub napisz Zapraszamy!

Tel. 500 179 008

Lokalizacja

Szczecinek,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecinek
ID: 883962310