2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kościan
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnimy masażystkę z doświadczeniem

Lokalizacja

Kościan

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do naszej PRZESTRZEŃ Strefy RELAKSU w Kościanie – poszukujemy MASAŻYSTY/–tki

- warunkiem współpracy jest posiadanie dyplomu Technik masażu lub fizjoterapeuta

Zakres obowiązków:

- świadczenie usług w postaci wykonywania masaży (masaż leczniczy, sportowy, relaksacyjny, balisjki, tajski , lomi lomi - miłe widziane inne formy)

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie kierunkowe (technik masażysta/ fizjoterapeuta specjalizujący się w masażach)

- dyspozycyjność

-otwartość na pracę w soboty lub niedziele (ale możemy też rozpocząć współpracę o 1-2 dni w tygodniu)

- wspomniane już doświadczenie w zawodzie

- miłe widziane kursy kierunkowe i specjalistyczne

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

-szkolenia podnoszące kwalifikacje

-pracę w spokojnej, niesterującej atmosferze

Proszę o wysłanie swojego CV prze portal OLX

Lokalizacja

Kościan,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kościan
ID: 910842953