2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podlaskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zaścianki
Serwis APM
Dodane 28 kwietnia 2024

Zatrudnimy: Mechanik-Serwisant Maszyn Budowlanych. Białystok

Lokalizacja

Zaścianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Kim jesteśmy?

Od 15 lat działamy w branży budowlanej. Zajmujemy się importem i sprzedażą części do maszyn budowalnych JCB, Cat i innych. Prowadzimy również serwis koparko-ładowarek i innych maszyn budowalnych. Cechuje nas umiejętność napraw nawet najbardziej "beznadziejnych przypadków". Maszyny naprawiamy w siedzibie naszej firmy w Zaściankach jak również na terenie całego woj. podlaskiego i województw ościennych.

Więcej informacji o naszej firmie: www.serwisapm.pl

W związku ze stałym dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy samodzielnego mechanika lub pomocnika mechanika.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Miejsce i godziny pracy: Zaścianki k.Białegostoku

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Wymagamy:

*chęci do pracy i chęci zdobywania nowych umiejętności

*punktualności

*prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

*docelewo samodzielna naprawa maszyn budowalnych

*przeglądy okresowe maszyn

*naprawy hydrauliczne, mechaniczne, elektryczne

Oferujemy:

*zdobycie fachowej wiedzy i umiejętności

*pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

*niezbędne narzędzia pracy

*pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji poprzez portal olx lub wysyłanie mailem na adres serwisu podany na naszej stronie bądź prosimy o kontakt telefoniczny pod nrem 78*******66.

Przed wysłaniem CV prosimy o dopisanie w cv klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest APM Serwis S.C. z siedzibą w Zaściankach, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko serwisanta maszyn. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Lokalizacja

Zaścianki,

Podlaskie

Podlaskie, Zaścianki
ID: 730388486