2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bielsko-Biała
Dodane 11 kwietnia 2024

zatrudnimy mechanika na 1 zmianę

Wynagrodzenie

6 100 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obecnie poszukujemy Mechanika do oddziału w Bielsku-Białej

Praca od zaraz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Dokonywanie napraw mechanicznych zgodnie ze standardami firmy

·         Przeglądy maszyn

·         Szybki serwis

·         Prace remontowe mające na celu utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technologicznych

·         Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

·         Stosowanie się do regulaminu zakładu i instrukcji BHP stosowanych w całym zakładzie

WYMAGANIA:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Wykształcenie minimum zawodowe

·         Dbałość o powierzone narzędzia

·         Dokładność

·         Umiejętność współpracy w grupie

·         Sumienność i odpowiedzialność

·         Prawo jazdy kat. B

·         Dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

·         Praca na jedną zmianę

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Pracę w przyjaznej atmosferze

·         Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·         Możliwość rozwoju w strukturach firmy

 Możliwość dodatkowych zarobków za wyniki w postaci premii

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 911018462