2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Józefów
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Michalin
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy Mechanika Samochodowego

Wynagrodzenie

5 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Józefów, Michalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Q Service Pit Stop Service zatrudni mechanika samochodowego.

Wymagania : - samodzielność- znajomość budowy pojazdów i technologii napraw-doświadczenie w naprawie pojazdów - dokładność, sumienność i uczciwość.

Zakres obowiązków:-przeprowadzanie bieżących i eksploatacyjnych napraw-sezonowa wymiana opon-diagnozowanie usterek

Oferujemy-możliwość rozwoju zawodowego -praca w stabilnej firmie i zgranym zespole-dogodne godziny pracy- soboty wolne - umowa o pracę

Mazowieckie

Mazowieckie, Józefów, Michalin
ID: 911907819