2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Czechowice-Dziedzice
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy mechaników i elektromechaników

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowiska: ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY i MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: Czechowice-Dzidzice

Jakie będą Twoje zadania:

  • Obsługa, naprawa bieżąca i diagnozowanie usterek samochodów osobowych i dostawczych

  • Wykonywanie samodzielnych napraw

Czego oczekujemy:

  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Doświadczenia na wymienionych stanowiskach

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność organizacji czasu pracy

  • Dokładności

  • Dbanie o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy.

Jako pracodawca oferujemy:

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca

  • Długofalową współpracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętnośc (podstawa + procent z wykonanych zleceń)

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 895947870