2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Suchy Las
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnimy montażystę

Lokalizacja

Suchy Las

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Firma IMART poszukuje pracownika na stanowisko :

Montażysta

Główny zakres obowiązków

-składanie reklam z gotowych elementów ( profile /ledy/zasilacze)

-montaż reklam w tym min -wyklejanie witryn , podwieszanie kasetonów

Wymagania

-umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

-zdolności manualne

-poczucie estetyki

-odpowiedzialność , sumienność, zaangażowanie

-mile widziane prawo jazdy KAT B

-doświadczenie mile widziane

Oferujemy

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

-realizacje projektów dla znanych i prestiżowych firm

-prywatne ubezpieczenie zdrowotne- opłacane przez pracodawcę

-atrakcyjne wynagrodzenie w systemie miesięcznym + premia

-swobodną i przyjazną atmosferę

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie

moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

(zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu

Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony

osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie

swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Suchy Las,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Suchy Las
ID: 780037726