2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Targówek
Dodane 14 kwietnia 2024

Zatrudnimy montera sieci telekomunikacyjnej - światłowód

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

MK Nasiłowscy funkcjonuje na rynku usług telekomunikacyjnych nieprzerwanie od ponad 10 lat. Wykonujemy koncepcje, projekty wykonawcze i budowlane w zakresie teletechniki oraz realizujemy je w terenie na obszarze Polski centralnej. Jesteśmy partnerem technicznym Orange Polska. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

MONTERA SIECI FTTH

Zakres obowiązków

  • zaciąganie kabla w kanalizacji telekomunikacyjnej

  • układanie rurociągu kablowego w ziemi

  • wykonywanie udrożnień w istniejącej kanalizacji

  • wykonywanie instalacji w budynkach

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • sprawność fizyczna

  • mile widziane doświadczenie w pracy oraz prawo jazdy kat. B

Oferuję

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • rozwój zawodowy i osobisty

  • dobrą atmosferę pracy

  • wynagrodzenie od 4000 netto

  • praca w godzinach 7-17

Prosimy dołączyć klauzulę o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 890045448