2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Brudzowice
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnimy na stanowisko Kelner/Kelnerka

Lokalizacja

Brudzowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Kelner w Sali Bankietowej

Lokalizacja: [Brzozowy Gaj, Brudzowice]

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego i energicznego kelnera, który dołączy do naszego zespołu w sali bankietowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości podczas różnych wydarzeń, w tym wesel, bankietów, konferencji i innych imprez.

Obowiązki:

  • Serwowanie potraw i napojów zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.

  • Zapewnienie czystości i porządku na sali bankietowej oraz dbanie o estetyczne podanie dań.

  • Skuteczna komunikacja z zespołem kelnerskim oraz innymi działami, takimi jak kuchnia czy dział eventowy.

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta i zapewnienie pozytywnego doświadczenia dla gości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta, preferowana praca w branży restauracyjnej lub hotelarskiej.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, zdolność do szybkiego reagowania na zmieniające się sytuacje.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w niektórych przypadkach).

  • Zdolność do pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności interpersonalne.

  • Gotowość do elastycznych godzin pracy, w tym w weekendy i wieczory.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością premii.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

  • Przyjazne środowisko pracy z profesjonalnym zespołem.

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, gotową do pracy w dynamicznym środowisku i chcesz być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Kontakt telefoniczny pod numerem [50*******43].

Lokalizacja

Brudzowice,

Śląskie

Śląskie, Brudzowice
ID: 912756228