2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Słupsk
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnimy na stanowisko: kucharz

Wynagrodzenie

30 - 45 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

EDEN CATERING – catering dietetyczny zatrudni pracownika na stanowisko KUCHARZ

KIM JESTEŚMY ? - Jesteśmy firmą zajmującą się usługami gastronomicznymi. Na co dzień zajmujemy się przygotowywaniem zbilansowanej diety pudełkowej ELITE FOOD BOX dla kilkuset osób na terenie Słupska i okolic oraz Koszalina i Trójmiasta. W naszych dietach można znaleźć zarówno śniadania, posiłki regeneracyjne i profilaktyczne, jak i obiady.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw i dań kuchni polskiej oraz innych kuchni. zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • nadzór nad jakością przygotowywanych potraw,

  • tworzenie/współtworzenie nowych receptur potraw,

  • utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP,

  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności,

  • zamawianie produktów spożywczych.

  • współpraca z kuchnią oraz działem pakowania

  • nadzorowanie gramatury pakowanych posiłków

  • tworzenie list zamówień

  • wyznaczanie gramatur posiłków zgodnie z kalorycznością

  • kontrola jakości diet na produkcji (sprawdzanie wyglądu dań w opakowaniach)

Od kandydatów oczekujemy:

  • samodzielność oraz odpowiedzialne podejście do pracy,

  • kreatywność i pomysłowość w tworzeniu nowych pozycji menu,

  • znajomość i przestrzeganie systemu HACCP,

  • punktualność,

  • pasja i zamiłowanie do gotowania,

  • doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego kucharza,

  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej,

  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie przynajmniej 3 tetnie

  • gotowość do pracy zmianowej również w święta i weekendy.

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • umiejętności pracy w zespole

  • chęci długotrwałej współpracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę na pełen etat

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę w zgranym zespole

Praca 5 dni w tygodniu (6-14 ) + 2 soboty w miesiącu.

Prosimy o przesłanie aplikacji

Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami .

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 662959934