2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Podkarpackie
  6. Szkolnictwo - Oleszyce
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnimy nauczyciela

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oleszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OFERTA PRACY

 Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób

z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu

I.  Stanowisko: nauczyciel

II.  Termin składania ofert: 30.04.2024

III.   Liczba miejsc pracy: 1

IV.  Wymagania:

1.  wykształcenie: wyższe pedagogiczne z oligofrenopedagogiką

2.  doświadczenie:  mile widziany staż pracy bezpośrednio z dziećmi niepełnosprawnymi.

V.  Obowiązki/umiejętności:

1. Przygotowanie stanowiska pracy i sprzętu do terapii.

2. Udział w zespole terapeutycznym.

3. Opracowywanie indywidualnych programów edukacyjno –rewalidacyjno- terapeutycznych

4. Prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej, różnymi metodami zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami.

5. Wydawanie informacji, opinii, zaświadczeń.

6. Współpraca z rodzicami (warsztaty, instruktaże i udzielanie porad).

7. Dokumentowanie pracy bieżącej , w tym również opracowywanie specjalistycznej diagnozy.

8. Dokumentowanie pracy zgodnie z wymaganiami.

VI. Miejsce i warunki pracy:

1. Ośrodek Rehabilitacyjno Edukacyjno –Wychowawczy w Oleszycach, ul. Zamkowa 61A, 37-630 Oleszyce

2. umowa o pracę na okres próbny w wymiarze  pełnego etatu (40 godz./tyg)

VII.  Wymagane dokumenty:

1.  aktualne CV

2.  list motywacyjny

3.  kserokopie dokumentów poświadczających kwalifikacje

4. kserokopie dokumentów poświadczających przebieg pracy zawodowej

5. zaświadczenie o niekaralności

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Szczegółowych informacji dotyczących składania oferty udziela Kierownik Ośrodka tel. 16/631-52-18 lub  specjalista ds. kadr -  tel. (16) 621-53-78 wew. 126

Oferty należy składać do dnia 31.03.2024r. roku osobiście w dziale kadr Biura Obsługi Placówek, korespondencyjnie na adres: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną  Koło w Jarosławiu ul. Wilsona 6 a  37-500 Jarosław

Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu

Klauzula zgody i klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w PSONI Koło           w Jarosławiu

Treść klauzuli

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) tzw. RODO - informuję, iż:

 Administratorem danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu, ul. Wilsona 6a, 37-500 Jarosław

 Dane kontaktowe Inspektora Danych Osobowych – ul. Wilsona 6a, 37- 500 Jarosław, tel. 166215378.

Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) tzw. RODO.

Dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgodny na przetwarzanie danych osobowych dla przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat.

 Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie w przypadku jej wyrażenia oraz w przypadkach określonych w tzw. RODO prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

 Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

podanie danych osobowych jest wymagane od Pani/Pana na podstawie przepisu prawa (Kodeks pracy). Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa ich podanie uniemożliwi przeprowadzenie Pani/Pana rekrutacji. W zakresie niewymaganym przez przepisy prawa podanie danych jest dobrowolne, a odmowa ich podania nie skutkuje brakiem możliwości ubiegania się o pracę.

 Aktualna treść klauzul informacyjnych dostępna jest w siedzibie i placówkach Administratora oraz na stronie internetowej: www.psoni-jaroslaw.org.pl.

Lokalizacja

Oleszyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Oleszyce
ID: 878685994