2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Łódzkie
  6. Szkolnictwo - Łódź
  7. Szkolnictwo - Bałuty
Dodane Dzisiaj o 09:59

Zatrudnimy Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego

Wynagrodzenie

4 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Jeśli jesteś osobą empatyczną, kreatywną i energiczną to szukamy właśnie CIEBIE!

Wymagania:

kwalifikacje do pracy w przedszkolu (ukończone studia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej lub wychowania przedszkolnego);

pasja, zamiłowanie, zaangażowanie w pracę z dziećmi

ciepło, życzliwość, pełne rozumienie potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym;

kreatywność;

umiejętność współpracy w zespole;

gotowość do ciągłego rozwoju;

mile widziane dodatkowe kwalifikacje

Oferujemy:

pracę na pełen etat

umowę o pracę

możliwość realizowania własnych pomysłów/inicjatyw

pracę w nowoczesnym przedszkolu, w miłej i przyjaznej atmosferze,

wsparcie merytoryczne

Mile widziane doświadczenie w pracy Metodą Montessori.

Wyślij nam swoje CV lub przynieś do placówki

przy u. Switezianki 16 Łodź

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 780523013