2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Dolnośląskie
  6. Hostessa, host - Wrocław
  7. Hostessa, host - Krzyki
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy Obsługę Parku Rozrywki z Dmuchanymi Atrakcjami

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Poszukujemy energicznych i odpowiedzialnych osób do pracy w naszym parku rozrywki z dmuchanymi atrakcjami. Jeśli jesteś pełen entuzjazmu i lubisz pracę w dynamicznym środowisku, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Zapewnienie bezpiecznej i przyjemnej zabawy dla klientów.

  • Nadzór nad obszarem parku rozrywki i zapewnienie czystości oraz porządku.

  • Udzielanie pomocy i obsługa klientów, odpowiadanie na pytania oraz udzielanie informacji na temat atrakcji.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynnego przebiegu działalności parku rozrywki.

Wymagania:

  • Pełnoletniość.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Dyspozycyjność w weekendy i dni świąteczne.

  • Mile widziany status studenta.

  • Wymagane badanie sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Szkolenie w zakresie obsługi dmuchanych atrakcji oraz zapewnienie niezbędnej wiedzy w celu wykonywania obowiązków.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz dołączyć to aplikuj już teraz!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910359889