2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Zabrze
Dodane 28 marca 2024

Zatrudnimy OD ZARAZ osobę do produkcji lodów - ZABRZE M1

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby energicznej , dyspozycyjnej oraz mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcji lodów rzemieślniczych ( oczywiście my wyszkolimy według Naszych standardów, receptur) - od 1/2 etatu do pełnego wymiaru - w zależności od zapotrzebowania sezonowego - umowa o pracę lub zlecenie.

Zakres obowiązków

  • dbałość o jakość przygotowywanych przez siebie lodów, na podstawie Naszych receptur,

  • dbanie o sprzęt produkcyjny oraz porządek na stanowisku pracy w trakcie i po zakończeniu pracy,

  • kontrola nad zatowarowaniem składników do produkcji lodów,

  • prowadzenie systemu produkcyjnego lodów - inwentaryzacja,

Wymagania:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • zaangażowania i chęci do pracy,

  • dyspozycyjności,

  • brak przeciwwskazań do pracy z żywnością

  • miła aparycja,

Oferujemy:

*umowę o pracę,

*umowę o zlecenie,

*zniżki pracownicze,

*miłą atmosferę w zespole,

*możliwość rozwoju, awanse na wyższe stanowiska.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV przez portal OLX Z WKAZANIEM / DOPISKIEM JAKIE SATNOWISKO CIĘ INTERESUJĘ.

Zapraszamy do Naszego Zespołu ;) CZEKAMY NA CIEBIE !

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 841884478