2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Wolin
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnimy operatora ciągnika rolniczego z zamiatarką

Lokalizacja

Wolin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy operatora ciągnika rolniczego (ciągnik + zamiatarka).

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Teren budowy S3 Dargobądz-Troszyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do głównych zadań będzie należało czyszczenie drogi w celu utrzymania odpowiedniego porządku.

WYMAGANIA:

Prawo jazdy kat. T lub B.

OFERUJEMY:

Dobre warunki pracy i zatrudnienia (stawka podlega negocjacji).

Zatrudnienie w stabilnej firmie działającej w branży budowlanej od wielu lat.

Praca od zaraz.

Prosimy o telefon w godzinach 7-15.

Zapraszamy do kontaktu.

W momencie wysłania CV prosimy o dopisanie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Lokalizacja

Wolin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wolin
ID: 912198234