2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Wierzchowisko
Dodane 03 czerwca 2024

Zatrudnimy osobę do Magazynu na cały etat

Wynagrodzenie

4 300 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wierzchowisko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Green Pack to firma działająca na rynku ponad 30 lat. Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem opakowań jednorazowych.

Nasza siedziba mieści się w Wierzchowisku.

Firma poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Wierzchowisko

Zakres obowiązków m.in:

• Przyjmowanie towarów przychodzących na magazyn oraz ich weryfikowanie ilościowe i jakościowe

• Rozmieszczanie towarów na magazynie oraz zapewnienie im prawidłowej lokalizacji

• Przygotowywanie towarów wychodzących z magazynu oraz ich załadunek.

• Bieżące wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości, reklamacji

• Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, przekaz informacji.

Wymagania:

• znajomość zasad pracy w magazynie,

• odpowiedzialność za powierzone mienie,

• dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy,

• komunikatywność, samodzielność i skuteczność w działaniu,

• dokładność, lojalność, uczciwość.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Lokalizacja

Wierzchowisko,

Śląskie

Śląskie, Wierzchowisko
ID: 620929684