2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Trzebież
Dodane 22 kwietnia 2024

Zatrudnimy osobę do pracy w biurze

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzebież

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakład Produkcji Spożywczej "DOBOSZ" w Trzebieży poszukuje osoby do prac biurowych.

Główne obowiązki obejmują:

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych i zakupowych

  • monitorowanie terminów płatności oraz kontakt z klientami w sprawach finansowych

  • współpraca z działem księgowości w celu zapewnienia poprawności dokumentacji finansowej

  • rozwiązanie ewentualnych problemów związanych z fakturami

    Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi programów do fakturowania i pakietu MS OFFICE

  • dokładność, sumienność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV na adres e-mail podany niżej.

Lokalizacja

Trzebież,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Trzebież
ID: 913699651