2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Rybnik
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnimy osobę do robienia kanapek

Lokalizacja

Rybnik

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Praca od zaraz !!

Miejsce pracy :

Rybnik, ul. Karłowicza 1

Opis Stanowiska :

  • Przygotowanie różnego rodzaju kanapek

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Rozwożenie kanapek

  • Praca od niedzieli do czwartku

  • Praca w godzinach popołudniowych oraz nocnych

Wymagania :

  • Prawo jazdy kat.B

  • Posiadanie podstawowych zdolność kulinarnych

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

*Prosimy wysyłać CV wraz ze zdjęciem w wiadomości OLX

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 912121811