2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Skarszewy
Dodane 03 kwietnia 2024

Zatrudnimy osobę na stanowisko Elektronik/Elektryk/Automatyk

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skarszewy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Fol Plast II

Jesteśmy producentem folii, poszukujemy kandydata na stanowisko Elektryka/Elektromechanika

Opis stanowiska:

-usuwanie awarii, prowadzenie regulacji w celu poprawnej pracy maszyn do produkcji folii,

-bieżąca współpraca z innymi działami w celu aktualizacji, monitorowania i usprawniania procesów,

-realizowanie planów remontowych i przeglądów maszyn, -wykonawstwo nowych urządzeń i układów sterowania,

Wymagania:

-doświadczenie zawodowe w zakresie pracy w utrzymaniu ruchu przy obsłudze maszyn pracujących w oparciu o układy hydrauliczne, pneumatyczne z wykorzystaniem sterowników Boscha i Siemensa,

-zaangażowanie i samodzielność,

Oferujemy:

-możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,

-doskonałą atmosferę i środowisko pracy,

-kontakt z najnowszymi technologiami z branży produkcyjnej,

-umowę o pracę,

-atrakcyjne wynagrodzenie (szczegóły na rozmowie kwalifikacyjnej)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bądź osobiste dostarczenie go w siedzibie firmy. Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Lokalizacja

Skarszewy,

Pomorskie

Pomorskie, Skarszewy
ID: 432536375