2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Karniewo
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy osobę na Zmywak/ Pomoc kuchenną

Wynagrodzenie

20 - 24 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Karniewo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Wróblewscy poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku Zmywak/Pomoc kuchenna.

Obowiązki:

  • Zmywanie naczyń, sztućców i sprzętu kuchennego.

  • Dbałość o czystość i porządek w kuchni oraz zapleczu.

  • Współpraca z całym zespołem.

  • Pomoc kucharzom w przygotowywaniu składników

Wymagania:

  • Chęć do pracy :-)

  • Gotowość do pracy w zmianach popołudniowych lub wieczornych.

Lokalizacja

Karniewo,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Karniewo
ID: 912884617