2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Lubuskie
  6. Obsługa hotelowa - Jesionka
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnimy Panią POKOJOWĄ - Hotel ***

Lokalizacja

Jesionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Tanzanit*** w Jesionce poszukuje osoby do pracy na stanowisku pokojowej. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin. (Jest również możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin.)

Zakres obowiązków:

-Sprzątanie pokoi hotelowych i części wspólnych

-Dbanie o porządek w pomieszczeniach gospodarczych

-Przywiązywanie wagi do czystości w obiekcie

Szukamy osoby:

-Pracowitej, dokładnej i zaangażowanej

-Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-W związku z lokalizacją hotelu poszukujemy osób mobilnych dla których dojazd do pracy nie stanowi problemu

Oferujemy:

-Możliwość podjęcia pracy od zaraz

-Pracę w pełnym wymiarze godzin (jest również możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin)

-Umowę o pracę

Zapraszamy do kontaktu przez olx lub przesyłania CV.

Lokalizacja

Jesionka,

Lubuskie

Lubuskie, Jesionka
ID: 917327756