2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Małopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Kraków
  7. Cukiernik, piekarz - Czyżyny
Dodane 26 kwietnia 2024

Zatrudnimy Piekarzy

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy do Gruzińskiej Piekarni No1 zatrudnimy Piekarzy.

Zakres obowiązków:

  • Umiejętność pracy na naturalnych składnikach (doświadczenie lub chęć do nauki)

  • Umiejętność obsługi maszyn piekarniczych i różnych typów pieców

  • Dotrzymanie receptur i technologii wymaganych w firmie

  • Utrzymanie wysokiej jakości produkowanych wypieków (powtarzalność)

    Nasze wymagania:

  • Aktualne badania sanepid!

  • Doświadczenie w pracy na naturalnych składnikach

  • Umiejętność pracy z ciastem na zakwasie

  • Wiedza w zakresie technologii pieczenia chlebów na zakwasie / szczegółów pracy z ciastem drożdżowym

  • Umiejętność formowania wyrobów ręcznie (mile widziane doświadczenie jako pizzerman)

  • Podtrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy

    Oferujemy:

  • Poranne lub nocne godziny pracy (od 02:00 lub od 04:00CH M1)

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności (od 5000 zł brutto + comiesięczne premie)

  • Praca w Centrach handlowych (na oczach u klientów)

  • Rodzaj umowy (do dogadania), mile widziany system b2b

  • Praca od zaraz w CH M1, Al. Pokoju,67 w Krakowie:

    - Piekarz na pieczywo pszenne lub żytnie (foremka);

    - Piekarz na chaczapuri (wytrawne pszenne drożdżowe wypieki z nadzieniem)

  • Informacja dla osób z Ukrainy - ищем людей на постоянную работу. Возможность подачи на карту временного пребывания после испытательного срока (3 мес.).

  • Gruzińska Piekarnia No1 powstała z pasji do dobrego pieczywa i miłości do Gruzji. Mamy w ofercie jak tradycyjne pieczywo gruzińskie, tak i autorskie chleby na zakwasie oraz wypieki drożdżowe. Pracujemy wyłącznie na naturalnych składnikach. Prowadzimy wypiek i sprzedaż naszych wyrobów w Centrach Handlowych na terenie Krakowa. Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GEORGIAN BAKERY sp. z o.o. z siedzibą w: Czarnowiejska 41-43, 30-049 Kraków (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 909601867