2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Wolsztyn
Dodane 17 kwietnia 2024

Zatrudnimy pilarza - magazyniera

Wynagrodzenie

4 900 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

O nas:

Fideli Sp. z o.o. jest wiodącym producentem i dystrybutorem rolet okiennych w Polsce. Od ponad 13 lat oferujemy szeroki wybór rolet wewnętrznych. Od 2021 nasze produkty są dostępne na rynkach europejskich. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Pilarzy (cięcie ukośnicą) - magazynierów

Miejsce wykonywania pracy: Wolsztyn

Termin rozpoczęcia: Od zaraz

Zakres obowiązków, to lekkie prace magazynowe lub produkcyjne, m.in:

- przygotowanie półproduktów dla produkcji – cięcie materiału na wymiar

- dostarczanie półproduktów dla produkcji

- wykonywanie otworów w materiale i/lub profilu

- transport gotowych wyrobów i paczek

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenie w pracy pilarza

- uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

- chęci do pracy i nauki

- nastawienia na wynik

- dokładności i dbałości o szczegóły

- sumienności

- zaangażowanie w wykonywana pracę

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę na 2 zmiany (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

  • Szkolenie – nie wymagamy doświadczenia w pracy z roletami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres karolinaborowczak[małpa]fideli.pl lub przez formularz olx.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 799475426