2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Warszawa
  7. Cukiernik, piekarz - Bielany
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy pomoc cukiernika

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LUDZIARNIA – sieć rzemieślniczych lodziarnio-kawiarni, która od 5 lat sukcesywnie poszerza zakres swojej działalności z dbałością o najwyższą jakość produktów i standardów obsługi. Możesz zostać częścią naszego zespołu i mieć wpływ na doświadczenia naszych klientów i dalszy rozwój marki.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko POMOC CUKIERNIKA/SAMODZIELNEGO CUKIERNIKA

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Przygotowanie deserów, tortów, wypieków

  • Dekorowanie i ozdabianie wypieków poprzez lukrowanie, polewanie czekoladą/glazurą, układnie kremu itp.

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Dbanie o estetykę i wizualny wygląd wypieków

  • Praca zespołowa z innymi członkami zespołu

JAKIEJ OSOBY SZUKAMY

  • Umiejącej pracować w zespole

  • Otwartej na przyswajanie nowych receptur

  • Posiadającej książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu tortów, monoporcji, wypieków

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie (z możliwością umowy o pracę po okresie próbnym)

  • realny wpływ na biznes poprzez możliwość przygotowywania własnych deserów

  • zniżki na firmowe produkty

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 914513477