2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mikorzyn
Dodane 27 kwietnia 2024

Zatrudnimy: Pracownik biurowy / obsługa klienta online | MIKORZYN

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mikorzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma M&M Pustkowscy s.c. z siedzibą w Mikorzynie

poszukuje osoby do pracy biurowej z doświadczeniem

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie, edytowanie aukcji na portalach: Allegro, Erli, Arena,

  • Wystawianie ofert na Sklep Internetowy (wordpress -możliwość przyuczenia)

  • Obsługa klienta/udzielanie informacje o produktach (Telefon / e-mail )

  • Wprowadzanie zamówień do systemu

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych (Fv/paragony)

  • Pozostałe prace biurowe

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i punktualność

  • Dobra organizacja pracy

  • Cierpliwość oraz wysoka kultura osobista

  • Umiejętność obsługi popularnych serwisów sprzedażowych (Allegro, Erli itp.)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i zaangażowania (19-20zł/H netto na start)

  • Ambitną pracę z realnym wpływem na działanie firmy oraz możliwością rozwoju własnych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub poprzez portal OLX.

Lokalizacja

Mikorzyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Mikorzyn
ID: 914818515