2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdynia
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 03 kwietnia 2024

Zatrudnimy: Pracownik budowlany Gdynia - więcej w treści ogłoszenia

Lokalizacja

Gdynia, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Jujo poszukuje pracowników budowlanych do remontów i budowy domów w Gdyni:

  • Elektryk

  • Hydraulik

  • Tynkarz

  • Glazurnik

  • Malarz

  • Murarz

  • Specjalista od elewacji

  • Specjalista od wykończenia wnętrz

Twoje zadania:

  • Wykończenie wnętrz lub zewnętrznych części budynków z najwyższymi standardami jakości.

  • Praca z nowoczesnymi materiałami i technologiami.

  • Tworzenie estetycznych przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na budowie.

  • Znajomość aktualnych technik w branży.

  • Precyzja, kreatywność i dobra organizacja pracy.

  • Doświadczenie z wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi.

Oferujemy:

  • Adekwatne wynagrodzenie.

  • Rozwój zawodowy pod okiem ekspertów.

  • Przyjazne środowisko pracy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Śródmieście
ID: 876268376