2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koszalin
Dodane 10 maja 2024

Zatrudnimy pracownika do działu rekrutacji

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy komunikatywnej osoby, która zasili szeregi w Naszej firmie. Lubiącej rozmawiać przez telefon, dobrze czującej się w komunikacji w socjal-mediach, ale również odnajdującej się w drobnych pracach biurowych.

Oferujemy pracę w młodym, zgranym zespole, stabilne warunki zatrudnienia, oraz konkurencyjną stawkę.

Opis stanowiska:

-Dbanie o wizerunek firmy,

-Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami,

-Przygotowywanie ofert,

-Aktywne pozyskiwanie klientów poprzez kontakt telefoniczny i media społecznościowe,

-Dbanie o dobre relacje z klientem,

-Sporządzanie umów,

-Wystawianie faktur.

Wymagania:

-Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,

-Umiejętność obsługi programu MS Office,

-Zaangażowanie i zapał do pracy,

-Umiejętność znajdowania rozwiązań i elastyczność działania,

-Samodyscyplina,

-Dobrej organizacji pracy własnej,

-Umiejętność pracy w zespole.

DODATKOWYM ATUTAM BĘDZIE ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Oferujemy:

-Umowę o pracę,

-Praca od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

-Pracę w przyjaznej, spokojnej atmosferze,

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie dokumentu CV ze zdjęciem.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 917403074