2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Maciejowice
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnimy Pracownika do Działu Wsparcia Sprzedaży

Lokalizacja

Maciejowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA DO DZIAŁU WSPARCIA SPRZEDAŻY

OPIS STANOWISKA:

- przyjmowanie zamówień

- wystawianie faktur

- nadawanie przesyłek spedycyjnych

- bieżąca współpraca z przedstawicielami handlowymi

WYMAGANIA:

-  Znajomość MS OFFICE ze szczególnym uwzględnieniem EXCEL.

- Umiejętność samodzielnej organizacji pracy na stanowisku, systematyczność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych działań.

- Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej w dziale sprzedaży lub biurze obsługi klienta.

Lokalizacja

Maciejowice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Maciejowice
ID: 910779658