2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Wola Makowska
Dodane 25 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika działu utrzymania ruchu

Lokalizacja

Wola Makowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agaris Myco Poland Sp. o.o. jest wiodącym producentem podłoża pod uprawę pieczarek . Posiadamy dwa zakłady w centralnej Polsce. Nasza firma cieszy się zaufaniem klientów od ponad 30 lat.

Jako pracodawca dbamy o rozwój naszych pracowników. Zapewniamy szeroki wachlarz szkoleń pracowniczych.  Motywujemy do ciągłego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Wspólnie sprawiamy, że nasza firma nieustannie się zmienia.

Uczestniczymy w życiu społeczności lokalnych. Stale wspieramy ciekawe i nowatorskie rozwiązania w takich dziedzinach, jak edukacja, zdrowie, ekologia, kultura i sztuka.

Do naszego zakładu w Woli Makowskiej ( koło Skierniewic) szukamy:

Pracownika działu utrzymania ruchu

Obowiązki:

  • usuwanie awarii na liniach produkcyjnych

  • przeglądy i konserwacja maszyn produkcyjnych

  • prace warsztatowe

  • przegląd, monitoring, czynności eksploatacyjne i serwisowe z urządzeniami technicznymi na terenie całej fabryki

  • ciągłe doskonalenie procesów w obszarze wykonywanej pracy

Wymagania:

  • zmysł techniczny i wiedza z zakresu budowy maszyn

  • doświadczenie w konserwacji i naprawie maszyn

  • umiejętność obsługi urządzeń i narzędzi warsztatowych

  • możliwość pracy zmianowej

  • sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • płaca zasadnicza + premia do 20 % + dodatki za dojazdy i dyżury - zawsze w terminie !

  • jasny system wypłat nadgodzin oraz zmian nocnych

  • dedykowane szkolenia

  • codziennie ciepły posiłek

  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia na życie

  • ZFŚS – pieniężne świadczenia na święta , paczki dla dzieci,  wsparcie w trudnych sytuacjach losowych, dofinansowanie do kolonii dla dzieci

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1) W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agaris Myco Poland Sp. z o.o., z siedzibą 98-100 Łask, Karszew 42, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS:  0000 777 599 NIP 831 163 87 89

2)  Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.

3) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

4)  Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Agaris Myco Poland Sp. z o.o., z siedzibą 98-100 Łask, Karszew 42,do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Lokalizacja

Wola Makowska,

Łódzkie

Łódzkie, Wola Makowska
ID: 831944987