2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Małopolskie
  6. Pozostałe - Kraków
  7. Pozostałe - Stare Miasto
Dodane 17 maja 2024

Zatrudnimy pracownika małej gastronomii oraz sprzedawcę lodów

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do pracy w naszych dwóch lokalach w sercu Kazimierza w Krakowie:

| PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII |

Poszukujemy dynamicznej osoby do pomocy w przygotowywaniu i podawaniu naszych wyrobów, takich jak kawałki pizzy i inne włoskie przekąski. Możliwa praca na stałe.

Potrzebujemy kogoś na wieczorny dyżur w piątek i sobotę do godziny 03:00 oraz do dodatkowych zmian w pozostałe dni tygodnia. Minimalnie 30 godzin w tygodniu.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego cię nauczymy :)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie/serwowanie naszych produktów

  • Dbanie o czystość stanowiska i lokalu

  • Sprzedawanie napojów

  • Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w piątek i sobotę do godziny 03:00 oraz przynajmniej jeden dodatkowy dzień w tygodniu do godziny 23:00

  • Punktualność i chęć do pracy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego

  • Książeczka sanepidu (lub gotowość do jej wyrobienia)

| SPRZEDAWCA LODÓW |

Poszukujemy osoby do pracy w pełnym wymiarze godzin w każdy wtorek, środę i czwartek od 12:00 do 20:00/21:00 oraz w piątki przynajmniej do 18:00.

Praca sezonowa do pażdziernika, a poza sezonem istnieje możliwość przedłużenia współpracy jako sprzedawca/pomoc w naszym sąsiednim lokalu. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego cię nauczymy :)

  • Nadzorowanie stanu magazynowego i uzupełnianie półek

Wymagania:

  • Pełna dyspozycyjność w każdym z powyższych dni i godzin

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Uśmiech i pozytywne nastawienie do klienta

  • Schludny i zadbany wygląd, krótkie paznokcie

CV z załączonym zdjęciem mile widziane, ale wystarczy wiadomość z informacją o stanowisku i dostępności, oraz podstawowe dane osobowe i sposób kontaktu.

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 918932548