2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podkarpackie
  6. Księgowość - Rzeszów
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: Księgowa

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kobosz Invest Spółka Jawna z siedzibą w Rzeszowie zatrudni pracownika na stanowisko: Księgowa

Twój zakres obowiązków:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów kosztowych, zakupowych, sprzedażowych,

  • bieżące rozliczanie rozrachunków z kontrahentami (sprzedaż internetowa),

  • bieżąca kontrola kosztów i przychodów firmy,

  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,

  • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, VAT-UE, CIT.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie minimum 3-letnie (księgi handlowe, KPiR, znajomość rozliczeń transakcji e-commerce z dużą ilością rozrachunków),

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia),

  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych,

  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową,

  • bardzo dobra znajomość Excel,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność, sumienność,

  • zdolność szybkiego uczenia się,

  • znajomość programu z grupy Insert (Subiekt, Rewizor, Rachmistrz).

To oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • komfortowe miejsce pracy blisko centrum miasta,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 914176160