2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Kalisz
Dodane 30 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracownika na teren zewnętrzny Kalisz

Lokalizacja

Kalisz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Firma sprzątająca zatrudni pracownika do utrzymania czystości terenu zewnętrznego budynku zlokalizowanego w Kaliszu przy ul. Al Wolności

Obowiązki:

  • Zamiatanie,

  • Opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków

  • Pielęgnacja terenów zielonych oraz ciągów pieszych

Praca na 1/2 etatu w godzinach: 6:00 - 9:30 od poniedziałku do piątku.

Obiekt zlokalizowany w centrum miasta przy ul. Al. Wolności.

Wymagane: orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu co najmniej umiarkowanym.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku pod nr. tel: 60*****49

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 834501502