2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Wielkopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Tomiczki
Dodane 09 kwietnia 2024

Zatrudnimy Pracownika obsługi klienta Stacji Paliw Shell

Lokalizacja

Tomiczki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi Klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki na stanowisku:

-obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w Shell Polska

-obsługa kasy fiskalnej

-aktywna sprzedaż

-dbanie o ekspozycje towarów i wizerunek sklepu

-prace porządkowe na terenie stacji

-przyjmowanie dostaw

-osiąganie celów sprzedażowych.

Wymagania:

-uczciwość

-dyspozycyjność

-umiejętność pracy w zespole

-życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów

-gotowość do pracy w systemie zmianowym

-posiadanie książeczki sanepidowskej

Oferujemy:

·        szkolenie przygotowawcze do pracy na danym stanowisku

·        pracę w miłej atmosferze

·        stabilne zatrudnienie i umowę o pracę,

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Lokalizacja

Tomiczki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tomiczki
ID: 704006440