2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Dębniki
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy Pracownika Zespołu Sprzątającego Z FUNKCJĄ KOORDYNATORA

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Medicina to krakowska firma oferująca wysokospecjalistyczną opiekę medyczną. Od początku działalności naszym celem było zapewnienie kompleksowości, stały rozwój oferty oraz promocja profilaktyki zdrowotnej. W ciągu minionych trzydziestu lat stworzyliśmy centrum medyczne realizujące świadczenia na poziomie diagnostycznym, terapeutycznym i zabiegowym.

Obecnie zatrudnimy PRACOWNIKA ZESPOŁU SPRZĄTAJĄCEGO Z FUNKCJĄ KOORDYNATORA

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Dbałość o przestrzeganie zasad BHP i standardów czystości obowiązujących w firmie;

  • Raportowanie ewentualnych usterek i braków niezbędnych do sprawnego działania działu sprzątającego;

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym;

  • Znajomość języka polskiego.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i kontrola nad prawidłowym wykonaniem zadań przez podległych pracowników;

  • Odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku na całym obiekcie;

  • Codzienne sprzątanie gabinetów, korytarzy, sanitariatów oraz pomieszczeń socjalnych;

  • Organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem podległego zespołu, oraz szybkie reagowanie na potrzebę zmian w grafikach;

  • Dbanie o stan wyposażenia oraz o stan magazynowy środków czystości;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową;

  • Dostosowane stanowisko pracy i niezbędne narzędzia pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań;

  • Szkolenie, pomoc i wsparcie bezpośredniego przełożonego;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy do kontaktu:

Czekamy właśnie na Ciebie!

W CV prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 914228025