2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 03 maja 2024

Zatrudnimy pracowników do produkcji domów modułowych

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Firma Q4Steel Sp. z o.o Sp. Komandytowa w Koszalinie,  produkująca domy modułowe,  poszukuje kandydatów na stanowiska:

Stolarz

Cieśla

Hydraulik

Dekarz

Elektryk z uprawnieniami

Pracownik produkcyjny

Jeśli prowadzisz własną działalność – zapraszamy

Brygady lub firmy jednoosobowe wynagrodzenie do ustalenia

Jest to przede wszystkim praca w zespole, Twoja praca wpływa na pracę innych.

 OCZEKUJEMY:

·         dyspozycyjności, samodzielności i zaangażowania

·         umiejętne posługiwanie się elektronarzędziami

·         sumienności i dokładności w wykonywaniu zleconych zadań;

·         umiejętności czytania rysunku technicznego

 OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i konkurencyjne warunki  współpracy

atrakcyjne wynagrodzenie + premie

niezbędne narzędzia pracy

jednozmianowy system pracy

przyjazne środowisko pracy i dobre warunki pracy,

 ZADANIA:

·         obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym

·         realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

·         dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości

·         przestrzeganie procedur produkcyjnych oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

Zgłoś się do nas ! Wybierz przycisk ,,Aplikuj" !​

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 657112451