2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Zachodniopomorskie
  5. Sprzątanie - Łobez
Dodane 11 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracowników Panie/ Panów do sprzątania magazynów - Łobez

Lokalizacja

Łobez

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma sprzątająca zatrudni Panie oraz Panów do obiektu magazynowego, znajdującego się w miejscowości Łobez, woj. zachodniopomorskie.

Praca w systemie zmianowym: (3 zmiany) : 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 / 22:00 - 6:00.

Wymagana : książeczkę sanitarno-epidemiologiczną.

Obowiązki:

  • Sprzątanie powierzchni magazynów, hali. ( ręczne oraz maszynowe mycie hali)

  • Sprzątanie powierzchni socjalno - biurowych ( opróżnianie koszy, ścieranie kurzu, odkurzanie, mycie podłóg)

    Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Umowę zlecenie lub umowę o pracę.

    Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez platformę OLX, (wiadomość), lub poprzez tel pod nr. 60*****49

Lokalizacja

Łobez,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Łobez
ID: 874229416