2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zawiercie
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 17 maja 2024

zatrudnimy pracowników produkcyjnych

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma ZAKŁADY PRODUKCYJNE B – D S.A. w Zawierciu poszukuje  pracowników na stanowiska produkcyjne w Zakładach Produkcyjnych (produkcja metalowa) oraz w Wytwórni Wód Jura Skałka (produkcja wody mineralnej).

Praca w danej lokalizacji firmy w zależności od aktualnych potrzeb produkcyjnych

Nasze wymagania

·         Mile widziane doświadczenie na produkcji oraz uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych

·         Poszukujemy osób które chcą podjąć pracę i nie boją się wyzwań, są gotowe do pracy w systemie zmianowym.

Zakres obowiązków pracownika:

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wody mineralnej,

  • skręcanie elementów metalowych.

  • obsługa maszyn i urządzeń: pras mimośrodowych, pił itp.,

Oferujemy

o   Stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie rynkowe

o   Pakiet benefitów:ubezpieczenie Luxmed, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla siebie i członków rodziny, wsparcie z funduszu socjalnego.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się z CV do siedziby Firmy.Adres: Zawiercie, ul. 11-go Listopada 2/4 lub przesyłanie CV na adres e-mail

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 918870173