2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zawiercie
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 16 kwietnia 2024

Zatrudnimy pracowników produkcyjnych

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma zakłady Produkcyjne B-D S.A. poszukuje pracowników do obsługi linii produkcyjnej w Wytwórni Wód Jura-Skałka

Wymagania :

doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej w charakterze obsługi maszyn:

1). wydmuchujących butelki PET,

2). rozlewniczych,

3). pakujących,

4). do paletyzacji,

- doświadczenie w pracy na liniach produkcji firm takich jak: Krones, KHS, Sidel będzie dodatkowym atutem.

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

- obsługa paneli sterowniczych,

- bieżąca kontrola procesu produkcyjne na stanowisku,

- raportowanie procesu, uzupełnianie wpisów w komputerze,

- prawidłowa i terminowa realizacja przydzielonych zadań oraz planów,

- dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów,

- postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi,  przestrzeganie zasad BHP,

- dbanie o porządek na stanowisku,

- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 896206733