2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Konstantynów Łódzki
Dodane 23 kwietnia 2024

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Wynagrodzenie

5 090 - 7 583 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MULTI-LIGHT ILUMINATION Producent Iluminacji Świątecznych 13 LAT w branży z całoroczną sprzedażą i produkcją w Zakładzie Produkcyjnym w Konstantynowie Łódzkim poszukuje kolejnej osoby na stanowisko: Handlowca Stacjonarnego / Przedstawiciela Handlowego. Twoje zaangażowanie w rozwijającą się firmę  z pewnością szybko doceni szerokie grono naszych klientów, którzy cenią nas za dobrą jakość naszych produktów, szybkość realizacji zleceń produkcyjnych, terminowość dostaw i bezproblemową współpracę, ale ktoś taki jak ty Kandydacie musi się nimi zaopiekować, porozmawiać, przedstawić ofertę i nakłonić, że to nasze produkty powinien wybrać i przekonać klienta iż WARTO z NAMI Współpracować.

Miejsce Pracy: Konstantynów Łódzki ul. Srebrzyńska 31

Rodzaj pracy: stacjonarna, od poniedziałku do piątku, 8 - 16, umowa o pracę, pełny etat,

Opis Stanowiska:

- prowadzenie telefonicznych rozmów z klientami

- przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji dla klientów

- sprzedaż systemów iluminacji świetlnych LED, dekoracji świątecznych, napisów świetlnych

- obsługa obecnych i stacjonarne pozyskiwanie nowych klientów

- utrzymywanie systematycznych kontaktów z klientami, wysyłanie ofert, promocji itd.

- podejmowanie działań w procesie realizacji zamówień złożonych przez klientów.

 Wymagania:

- znajomość branży oświetleniowo/elektrycznej/technicznej będzie dodatkowym atutem, jeśli nie posiadasz dużego doświadczenia, ale dysponujesz innymi atutami jak samodzielność, dobry kontakt z klientem, sumienność, rzetelność i dobra organizacja pracy, a także zaangażowanie w powierzone obowiązki wyślij koniecznie swoje CV

- jeśli się spotkamy zaprezentujemy Ci nasz 300 stronicowy Katalog Iluminacji Świątecznych i setki naszych realizacji abyś wiedział jak ciekawa jest to branża dająca duże możliwości sprzedażowe

- obsługa komputera w tym znajomość pakietu Office: Word, Excel, Outlook

- umiejętność i łatwość w nawiązywania kontaktów i prowadzeniu rozmów

- tworzenie bazy meilowej potencjalnych klientów i zarządzanie tą bazą

- prawo jazdy kat.B

- doświadczenie handlowe będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:

- umowę o pracę

- wynagrodzenie od 5 090,00 zł brutto do 7 583,00 zł brutto

- atrakcyjny system prowizyjny za wyniki sprzedażowe,

- przyjazną atmosferę nastawioną na wieloletnią współpracę,

- własne wyposażone biuro ,

- samochód do załatwiania spraw służbowych

- realizacja wielu ciekawych projektów przynoszących dużą satysfakcję z pracy

 … żyjemy świętami cały rok - dołącz do nas „

 W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MULTI-LIGHT ILUMINATION w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."   Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swojego CV na adres: multi-light(at)wp.pl lub przez OLX

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 663139780