2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Siedlce
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Wynagrodzenie

4 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

zatrudnimy Przedstawiciela Handlowego :

 Zakres obowiązków

·         sprzedaż artykułów rolniczych i pochodnych,

·         praca w terenie,

·         pozyskiwanie nowych klientów,

·         utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,

·         doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

·         realizacja powierzonych zadań.

Wymagania:

·         wykształcenie: preferowane rolnicze,

·         łatwość budowania relacji z klientami,

·         prawo jazdy kat. B - czynne,

·         dyspozycyjność, samodzielność i  dobra organizacja pracy,

·         mile widziane: staż pracy w firmie z branży rolnej oraz wiedza z zakresu artykułów rolniczych.

Oferujemy:

·         stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         atrakcyjny system wynagrodzeń,

·         samochód i telefon służbowy.

  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 890157247