2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Podkarpackie
  6. Obsługa hotelowa - Solina
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy Recepcjonistę/Recepcjonistkę

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Solina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka

Zatrudnimy na stanowisko: Recepcjonista/Recepcjonistka w hotelu White Sails Solina

Miejsce pracy: Solina 174, White Sails Solina

OPIS STANOWISKA:

- Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa Gości hotelowych, reagowanie na potrzeby i rozwiązywanie problemów

- Wystawianie kart pobytu, meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej, wystawianie FV i PF (również raportów kasowych dobowych i miesięcznych),

- Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych, dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji, ustalanie z gościem terminu pobytu w hotelu, obsługa telefoniczna i mailowa

- Obsługa kasy hotelowej, terminala, komputera, oraz innych urządzeń biurowych,

- Współpraca z działem houskeepingu, działem technicznym, SPA oraz gastronomią.

- Przekazywanie kierownikowi hotelu wszelkich uwag gości dotyczących hotelu, zapytań grupowych.

- Prowadzenie dokumentacji i archiwum recepcji

- Utrzymywanie na bieżąco porządku i wyglądu estetycznego pomieszczeń i zaplecza recepcji.

WYMAGANIA:

- wysoka kultura osobista

- dyspozycyjność, zaangażowanie

- bardzo dobra organizacja pracy

- uśmiech i pogoda ducha

- komunikatywność,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – opcjonalnie

OFERUJEMY:

- szkolenia przygotowujące do pracy, pomoc do momentu wdrożenia się

- elastyczny grafik pracy

- praca zmianowa

- zakwaterowanie w pokojach pracowniczych w dniach pracujących

- transfer samochodami służbowymi z Jarosławia, Przemyśla oraz Rzeszowa

- atrakcyjny system premiowy

- praca w młodym i zgranym zespole

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji

Lokalizacja

Solina,

Podkarpackie

Podkarpackie, Solina
ID: 911962805