2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Świdnica
Dodane 18 kwietnia 2024

Zatrudnimy samodzielną księgową

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Pebek Sp. z o.o. lider w prefabrykacji betonowej zatrudni osobę na stanowisko samodzielna księgowa. Miejsce pracy - siedziba spółki ul. Metalowców Świdnica.

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja formalna i merytoryczna dokumentów faktur pod kątem przepisów Ustawy o podatku od towarów i usług
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • księgowanie i wyliczenia rezerw
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (ubezpieczyciel),
  • wsparcie w przygotowaniu przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • wystawianie not korygujących
  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości
  • elektroniczna i papierowa archiwizacja dokumentów
  • prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej oraz wycena aktywów i pasywów zgodnie z przyjętymi zasadami przedsiębiorstwa;

 Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (rachunkowość, finanse) – mile widziane
  • doświadczenie pracy w dziale księgowym – minimum 1 rok
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
  • dobra znajomość pakietu Office (w tym zwłaszcza Excel)
  • doświadczenie w pracy na systemie ERP Comarch – mile widziane
  • sumienność, dokładność, terminowość, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w młodym zespole
  • wsparcie rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 754449074