2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Siedlce
Dodane 02 kwietnia 2024

Zatrudnimy serwisantów ekspresów do kawy.

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem firma Questo Group Sp. z o. o., operator profesjonalnego serwisu ekspresów do kawy, poszukuje osób na stanowisko serwisanta ekspresów.

Naprawiamy ekspresy wiodących marek m. in. De'Longhi, Saeco, Bosch, Siemens, Philips, Jura, NIvona, Melitta, Kaffit

miejsce pracy: Siedlce

Poszukujemy wykwalifikowanych serwisantów z doświadczeniem w naprawie wyżej wymienionych marek.

Natomiast istnieje również możliwość przyuczenia.

zakres obowiązków:

  • diagnozowanie usterek,

  • naprawa ekspresów.

oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowa o pracę/ umowa zlecenie/ umowa o dzieło

  • niezbędny pakiet szkoleń - zarówno naszych serwisantów, jak również serwisantów autoryzowanych serwisów poszczególnych marek.

  • praca w profesjonalnym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego

Do przesyłanych aplikacji prosimy dodać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Questo Group Sp. z o.o.., ul. Racławicka 114, 02-634 Warszawa, moich danych oraz mojego wizerunku zawartych w przesyłanych dokumentach dla celów niezbędnych dla obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 829807884