2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Świecie
Dodane 10 kwietnia 2024

Zatrudnimy- Ślusarz/ Mechanik- Majres Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

29 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Świecie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Majres Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Ślusarz / Mechanik- usługi dla przemysłu, remonty maszyn i urządzeń

Miejsce pracy: Świecie

Twój zakres obowiązków:

  • montaż/ demontaż maszyn, urządzeń, elementów infrastruktury,

  • prace serwisowe w zakresie mechanicznym mające na celu utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,

  • remonty przekładni, pomp, urządzeń przemysłowych i armatury.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość zorganizowania transportu do miejsca wykonywania pracy,

Nasze wymagania:

  • chęci do zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego :)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję Pana / Panią iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Majres Sp. z o.o. ul. Wojska Polskiego 69*********05 Świecie; w razie pytań związanych z przetwarzaniem danych, zachęcamy do kontaktu: kontakt[małpka]spolkamajres.com; Pani/Pana dane nie są przekazywane do państwa trzeciego oraz organizacji międzynarodowych; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od daty wpłynięcia CV, po tym terminie dokumentacja zostanie zniszczona; posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem; ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO; podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Świecie,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Świecie
ID: 909123266