2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 15 kwietnia 2024

Zatrudnimy spawacza MIG, TIG

Wynagrodzenie

34 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma HRB Cukro-Tech Roman Białkowski specjalizująca się w budowie urządzeń dla przemysłu cukrowniczego zatrudni pracownika na stanowisko:

SPAWACZ MIG, TIG

Obowiązki:

  • Spawanie konstrukcji stalowych (MIG/MAG/TIG).

  • Przygotowanie elementów do spawania (cięcie, wiercenie, szlifowanie).

  • Czytanie i interpretacja rysunku technicznego.

  • Obsługa maszyn i urządzeń spawalniczych (szlifierki, palniki, elektronarzędzia).

  • Praca zgodnie z dokumentacją techniczną i spawalniczą.

  • Dbanie o porządek i przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

  • Realizacja zleceń produkcyjnych.

  • Montaż konstrukcji stalowych w hali oraz na zewnątrz.

  • Szlifowanie spoin i czyszczenie konstrukcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawalnictwie.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Uprawnienia spawalnicze.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami procesowymi i pomiarowymi.

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

    Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Miłą atmosferę pracy wśród przyjaznego zespołu

  • Wsparcie doświadczonych współpracowników

  • Zainteresowane prosimy o aplikacje za pośrednictwem portalu załączając CV.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

    Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HRB Cukro-Tech Roman Białkowski moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911212875