2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Dodane 19 kwietnia 2024

Zatrudnimy Specjalistę ds. handlowych

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

WYMAGANIA:

  • preferowane wyższe wykształcenie

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • prawo jazdy kat. B;

  • komunikatywność;

  • mile widziane doświadczenie w zawodzie.

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU PRACY:

  • analizowanie rynku i ofert konkurencji;

  • pozyskiwanie nowych klientów;

  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi;

  • tworzenie ofert handlowych;

  • negocjowanie umów i warunków handlowych;

  • realizowanie planów sprzedażowych;

  • reprezentowanie firmy w wydarzeniach branżowych;

  • proponowanie działań usprawniających sprzedaż;

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełny etat

CONCORD ENGINEERING POLAND sp. z o.o. zajmuje się :

świadczeniem usług związanych z budową nowych, jak również modernizacją istniejących zakładów przemysłowych. Firma w zakresie swoich usług proponuje

m.in.:

· realizację inwestycji przemysłowych - inwestycje pod klucz od fazy projektowania do ostatecznego odbioru

· budowę baterii koksowniczych oraz innych pieców przemysłowych.

· rozgrzewanie, rozruch oraz nadzór techniczny.

· wykonywanie prac budowlano-montażowych o różnym stopniu złożoności.

· montaż oraz rozruch osprzętu technologicznego baterii koksowniczych.

· dostarczanie wszystkich niezbędnych materiałów i urządzeń potrzebnych do budowy baterii koksowniczych.

· remonty gorące.

· spawanie ceramiczne wraz z dostawą mieszanki do spawania, a także potrzebnym sprzętem oraz nadzór.

Spółka posiada referencje od liderów działających na rynku energetycznym czy metalurgicznym.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV lub kontakt telefoniczny w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 912954651