2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Opolskie
  6. Logistyka - Opole
Dodane 24 kwietnia 2024

Zatrudnimy Specjalistę ds. logistyki i administracji magazynowej

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

FLATIRON Meble Biurowe posiada wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu firm oraz instytucji publicznych w meble biurowe. Jako dostawca krzeseł, sof, lad recepcyjnych oraz mebli biurowych i gabinetowych od lat wspieramy inwestorów w regionie współtworząc ergonomiczne i przyjemne miejsca pracy.

Rekrutujemy na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki i administracji magazynowej

Zakres obowiązków:

  • Planowanie zadań logistycznych w firmie usługowo-handlowej

  • Opracowywanie harmonogramów pracy magazynu oraz koordynacja działań związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów

  • Monitorowanie dostaw oraz terminowości realizacji zamówień

  • Rejestrowanie reklamacji

  • Współpraca z dostawcami i kontrahentami w zakresie logistyki

  • Optymalizacja procesów magazynowych i transportowych

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z logistyką i administracją magazynu

  • Dekretacja dokumentów

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego działania przedsiębiorstwa

  • Obecność w biurze i na magazynie

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętności organizacyjne i planowania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętności obsługi programów biurowych (np. MS Office)

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

  • Odpowiedzialności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ciekawą i dynamiczną pracę w kreatywnym zespole

  • Ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji

  • Pracę w godzinach: 8.30 - 16.30, pn-pt

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 912964770